Виробництво автомобільного скла по Європейським технологіям

Вся продукція сертифікована і має відповідні сертифікати якості

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія Safe Glass Factory є виробником автомобільного скла в Україні. Великий досвід роботи, постійне підвищення кваліфікації персоналу, сучасні технології та оснащення виробничих дільниць успішно дозволяють нашій продукції створювати конкуренцію українським та зарубіжним виробникам.

Safe Glass робить акцент на індивідуальній роботі з кожним клієнтом, забезпечуючи вирішення будь-яких проблем, пов'язаних з виробництвом автомобільного скла.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

- Стрімке зростання компанії обумовлено правильною організацією виробництва і використанням європейських методик управління персоналу. Результатом цього є міцні позиції на українських і закордонних ринках, що також говорить про довіру покупців до продукції нашого підприємства.

 - Головним пріоритетом наших фахівців є робота на якісний результат і вирішення задач, які поставлені клієнтом. Ми завжди готові уважно вислухати і допомогти Вам із вибором. Турбота про клієнта і супровід його проекту по всіх етапах є пріоритетним напрямком для нашої компанії.

 - Завдяки наявності складів по всій території України Ви можете замовити продукцію на зручному для Вас складі.

- Зворотній зв'язок з клієнтом. Ми завжди турбуємося про подальшу долю нашої продукції. Для цього ми тримаємо зв'язок з усіма нашими замовниками. Це дозволяє задавати нові напрямки з розвитку і вдосконалювати якість нашої продукції.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

ЯКІСТЬ І ГАРАНТІЇ ВИРОБЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Завдяки сертифікованій лабораторії вся продукція проходить випробування за американськими і європейськими стандартами, а обладнання для випробування має відповідні сертифікати якості. Це забезпечує відповідність усім вимогам безпеки і технічним параметрам автомобільного скла, які виходять в продаж.

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ

Вся продукція, що випускається заводом проходить суворий контроль відділом якості. Впровадження інноваційних технологій, висока якість продукції, підхід до кожного клієнта і підвищення кваліфікації кадрів - головні правила нашої компанії. Ми випускаємо:

• Ламіноване вітрове скло

• Загартоване скло

• Заднє / Переднє скло з підігрівом

• Вітрове скло з підігрівом

• Ламіноване заднє / бічне стекло

• Загартовані вітрові / бокове скло

• Інкапсульоване вітрове скло

• Скло в алюмінієвій оправі

• Скло з подвійними склопакетами

• Панаромне скло

• Світловідбиваюче (рефлексивне) скло

• Вітрове / бічне / заднє скло з сонячним атермічним управлінням

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС?

Safe Glass - це унікальне за своїм напрямом підприємство, яке має замкнутий цикл виробництва автомобільного скла. Все це можливо завдяки інноваційним технологіям і новітньому обладнанню, яке розвивається в паралель з тенденціями світового ринку. Цьому також сприяє сучасна система контролю якості і власна випробувальна лабораторія.

БУТИ З ПОКУПЦЯМИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Для більш місткої бази замовлень і швидкого зв'язку з клієнтами був відкритий однойменний інтернет-магазин, через який відбувається реалізація продукції. Інтернет магазин повністю дублює сильні сторони нашої компанії:

- великий асортимент виробництва скла для різноманітних видів техніки;

- прийом замовлень по кресленнях замовника, що відрізняються від стандартних;

- консультація з фахівцями вищого рівня;

- спілкування з кожним клієнтом для максимально точного виконання замовлень по його вимогам;

- виготовлення продукції за ексклюзивними замовленнями, яка буде відповідати європейським і американським стандартам якості;

- узгодження термінів виготовлення і поставок.

         Простота роботи з інструментами інтернет-магазину дозволить кожному і з легкістю зробити замовлення.

У разі виникнення питань, або необхідності допомоги в формуванні замовлення, наші консультанти завжди готові відповісти на будь-яке питання і підібрати необхідну продукцію як в телефонному, так і онлайн режимі за допомогою повідомлень.

         Додатковою перевагою є те, що крім автомобільних стекол Ви зможете придбати у нас товари і комплектуючі для переобладнання мікроавтобусів і автобусів.

         Готову продукцію Ви зможете забрати з будь-якого складу по всій території України. Доставка проводиться компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс. При цьому замовник сам обирає систему розрахунку. Вона може бути, як у вигляді передоплати, так і післяплатою, після отримання та перевірки замовлення.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Автомобільне скло для легкових автомобілів

Скло для водного транспорту

Автомобільне скло для комерційних транспортних засобів

Скло для спецтехніки

Скло для громадського транспорту

Скло для архітектури

ГАЛЕРЕЯ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

НАШІ ПАРТНЕРИ