Виробництво автомобільного скла по Європейським технологіям

Вся продукція сертифікована і має відповідні сертифікати якості

КОМПАНІЯ

Компанія Safe Glass є молодим, але єдиним у своєму роді підприємством на території України, яке здійснює повний цикл виробництва автомобільного скла, з кожним днем відточуючи своєму майстерність. На нашому заводі застосовуються інноваційні технології та унікальне обладнання, які дають можливість задовольнити бажання клієнта - що є нашою головною метою, і більш того, конкурувати з іноземними виробниками.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Safe Glass динамічно розвивається і має репутацію надійного і стабільного партнера на ринку України так і за межами. Налагоджені і довгострокові відносини з партнерами дають можливість нам гарантувати якість продукції для наших Замовників. Завдяки висококваліфікованому і сертифікованому персоналу ми пропонуємо своїм клієнтам високу якість виконаних робіт. Основна мета: висока якість обслуговування за рахунок застосування інноваційних технологій, персонального підходу до кожного нашого клієнта, регулярному підвищенню кваліфікації кадрів!

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

ЯКІСТЬ І ГАРАНТІЇ ВИРОБЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Вся вироблена продукція заводом відповідаємо всім стандартам і має відповідні сертифікати. На території підприємства є власна лабораторія в якій проводиться тестування на якість продукції. Тестовані скла для всіх видів транспорту відповідають всім технічним нормам.

ВИРОБНИЦТВО, ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ СКЛА

Safe Glass Factory спроектований з використанням передових технологій і має високоточне устаткування від провідних світових виробників. У виробництві автомобільного скла на заводі застосовується виключно природна сировина, що дозволяє отримувати на виході екологічно чисту продукцію. Воно відрізняється високим ступенем хімо- і водостійкість, чудовою міцністю і ідеальною конструкцією. Великий досвід роботи в даній сфері дає можливість поставляти свою продукцію для провідних провідних фірм на території України і ближнього зарубіжжя.

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ

Вся продукція, що випускається заводом проходить суворий контроль відділом якості продукції, що випускається. Всі види скла пройшли тестування в нашій власній лабораторії. Результати нашої роботи з виготовлення скла закріплені отриманими сертифікатами якості продукції як на території України так і за її межами. Впровадження інноваційних технологій, висока якість продукції, підхід до кожного клієнта і підвищення кваліфікації кадрів - наша основна мета.

• Ламіновані вітрові скла

• Загартоване скло

• Заднє / Переднє скло з підігрівом

• Вітрове скло з підігрівом

• Ламіноване заднє / бічне стекло

• Загартовані вітрові / бокове скло

• Інкапсульоване вітрове скло

• Скло в алюмінієвій оправі

• Скло з подвійними склопакетами

• Панаромне скло

• Світловідбиваюче (рефлексивне) скло

• Вітрове / бічне / заднє скло з сонячним атермічним управлінням

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Автомобільне скло для легкових автомобілів

Скло для водного транспорту

Автомобільне скло для комерційних транспортних засобів

Скло для спецтехніки

Скло для громадського транспорту

Скло для архітектури

ГАЛЕРЕЯ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

НАШІ ПАРТНЕРИ